Atletiekclub Ieper (ACIP)

Bestuur

Voorzitter Goudeseune Ives Zwarteleenstraat 81
8902 Ieper
tel: 057/204570
gsm: 0477/311250
ives.goudeseune@telenet.be
Secretariaat Allemeersch Klaas
Schelpe Kristien (lidmaatschappen)
ieper@flac.be
Penningmeester Bal Ine ieper@flac.be
Vertrouwenspersoon Lefieuw Sylvie 0494/176647 sylvie.lefieuw@telenet.be
Goudeseune Ives 0477/311250 ives.goudeseune@telenet.be
Mulleman Chantal
Rek. nr. FLAC-Ieper BE72 0018 3666 7516

Piste

Leopold III laan 18, 8900 Ieper
Ingang langs SporthalLoopnummers: Tartan, 8 banen in rechte lijn, 6 rondom
Kampnummers: Tartan
Piste2

Facebookpagina

Atletiekclub FLAC Ieper

Huishoudelijk reglement

Om het reglement te lezen, klik hier

Jeugd (7-13 jaar)

Trainingen –> aanmelden trainingen: klik hier
Woensdag 17u.30 tot 19u.00 Piste Benjamins-Pupillen-Miniemen
Zaterdag 10u.00 tot 11u.30 Piste Benjamins-Pupillen-Miniemen
Palingbeek: planning klik hier
Jeugdtrainers
Allemeersch Klaas Meerschaut Roselinde
Coudeville Régis Tiersen Peter
Craeye Simon Vanhoucke Davy
Derudder Jeroen Vandermarliere Liesbet
Desplenter Saskia Vanoost Sandra
Wedstrijden –> aanmelden wedstrijden: klik hier
Wedstrijdkalender klik hier
 
Alle info jeugd
Infoboekje jeugd klik hier
INSCHRIJVINGSSTOP jeugdatleten (°2013-°2008) 
Op dit moment worden geen nieuwe jeugdatleten meer ingeschreven.
Wie wenst op de wachtlijst voor seizoen 2020-2021 geplaatst te worden kan een mail sturen naar ieper@flac.be.
UPDATE 28/09/2020:
Nieuwe aanmeldingen voor de wachtlijst zullen niet meer begin oktober kunnen opstarten.

Vanaf november kijken we opnieuw of er plaatsen beschikbaar zijn. (Bedankt voor jullie begrip!)

Vanaf cadet (+13 jaar)

Trainingen –> aanmelden trainingen: klik hier
 Dinsdag 18u.15 tot 20u.00 Piste (conditie)  Joggers
 Woensdag 17u.30 tot 19u.00 Piste (polsstok)
 Donderdag 18u.15 tot 20u.00 Piste (sprint-horden-springen)  Joggers
 Vrijdag 18u.00 tot 20u30 Piste (werpen / polsstok)
 Zaterdag 10u.00 tot 12u.00 Piste (1/2 fond – fond- spurt – spring)
Bos: planning klik hier
Trainers
Capoen Stefaan stefaan_capoen@hotmail.com
Carly Jan
Goudeseune Ives ives.goudeseune@telenet.be
Parmentier Armand parmentierarmand@skynet.be
Peene Christine (Start-to-Run) christine_peene@hotmail.com
Plets Pascal pascalplets@skynet.be
Lagrange Björn
Lefieuw Sylvie (joggers) sylvie.lefieuw@telenet.be
Wedstrijden
Wedstrijdkalender –> aanmelden wedstrijden+kalender: klik hier