Hoppeland Poperinge

Bestuur

Voorzitter Geert Verkruysse Windweg 9
B-8978 Watou
057/38 83 16
geert.verkruysse@telenet.be
Ondervoorzitter Jeugdcoordinator John Lejeune Zevekotestraat 13b
8908 Vlamertinge
057/421 821
john.lejeune@telenet.be
Secretaris Jan Caron Oude Provenstraat 51
8978 Watou
0476/33.50.01
jan@festivaldranouter.be
Penningmeester Yvette Dewaele Bruggestraat 128, 8970 Poperinge info@renoma.be
Coordinator aktiviteiten Freddy Bordeyne
Vertrouwenspersoon Mieke Brutsaert 0474/361856 laurens.outtier@telenet.be
Bestuurslid Katrien Neudt katrien.neudt@skynet.be
Bestuurslid Jan Vandermarliere jan.vandermarliere@skynet.be
Bestuurslid Francis Vergotte francis.vergotte@skynet.be
Bestuurslid Bert Vandromme bert.vandromme@telenet.be
Bestuurslid Mieke Brutsaert
Bestuurslid Jan Caron
Rek. nr. BE38 0012 4659 3072

Piste

Stedelijke Sportzone, Reningelstseweg (Langs de ring)
8970 PoperingeLoopnummers: Tartan, 6 banen, Kampnummers: Tartan

Website:    www.flachoppeland.be

Facebookpagina :  www.facebook.com/FLAC-Hoppeland

Trainingen jeugd (Benj – Pup – Min)

Woensdag 17u.30 tot 19u.00 Piste Don Bosco – trainer Jeroen – Koen Benjamins – Pupillen
17u.30 tot 19u.00 Piste Don Bosco – trainer Kristof Miniemen
Vrijdag 18u.30 tot 20u.00 Piste Don Bosco – trainers Sandra – Lukas Benjamins – Pupillen
18u.30 tot 20u.00 Piste Don Bosco – trainer Koen Miniemen

 

Kristof Baes (Miniemen) kristof.baes1@telenet.be
Koen Lefebvre (Pup/Min) koen.lefebvre@telenet.be
Lukas Outtier (Pupillen) lukasouttier@live.be
Jeroen Busschaert (Benjamins) jeroen.busschaert@telenet.be
Sandra Vanoost (Benjamins) sandra.vanoost@hotmail.com

 

Trainingen vanaf cadet

Maandag 19u.00 tot 20u.00 Piste Don Bosco – gezamenlijk Vanaf Cad.
Woensdag 18u.30 tot 20u.00 Piste Don Bosco – trainer Joost Cadet
19u.00 tot 20u.30 Piste Don Bosco – trainer Luc Vanaf scholier
Vrijdag 19u.00 tot 20u.00 Piste Don Bosco -trainer Luc Vanaf scholier
 Zaterdag 10u.00 tot 11u.30 Piste Don Bosco – trainer Ives (kampnrs) Min/Cad
Zondag Op afspraak groep Joost & Luc

 

Jaques Joost (Cad) joost.jaques@gmail.com Cadetten
Geert Verkruysse geert.verkruysse@telenet.be (Halve) Fond
Jan Carly jan.carly@telenet.be Spurt / Horden
Luc Busschaert luc_magda@hotmail.com Halve Fond / fond
Yves Vertsraete v.yves1@telenet.be Cadetten / Kampnrs

Conditietraining (Vervolg Start 2 Run)

Maandag 19u.00 tot 20u.00 Piste Don Bosco
Vrijdag 19u.00 tot 20u.00 Piste Don Bosco

 

Ann De Roo ann.de.roo@telenet.be

Start 2 Run

Maandag 19u.00 (Reeks 1) Piste Don Bosco
Vrijdag 20u.00 (Reeks 2) Piste Don Bosco

 

Marc Spenninck marc.spenninck@pandora.be