MACI Afdeling Izegem

Bestuur

Voorzitter Jan Pauwelyn  info@janpauwelyn.be
Penningmeester Marleen Muylle marleen.muylle@hotmail.com
Secretaris Patrick Decoster patrick.decoster@skynet.be
Materiaalmeester Dries Depoortere agoemare1@telenet.be
Bestuurslid Johan Vanpoucke johan.vanpoucke@telenet.be
Vertrouwenspersoon Sherley Vanderstraeten 0486/784420 sherley.vanderstraeten@skynet.be
Patrick Decoster 0474/317680 patrick.decoster@skynet.be
Rek.nr.: BE85 0012 9649 2906

Piste

Stedelijk Sportcentrum
St-Jorisstraat 62
8870 IzegemLoopnummers: Tartan, 6 banen rondom, 8 in de rechte
Kampnummers: Tartan

Website    :   www.flacizegem.be

Facebook :  www.facebook.com/groups/flacizegem/

Trainingen jeugd

Woensdag 18u00 tot 19u15 Piste Ben – Pup – Min
Vrijdag 18u30 tot 19u45 Piste Ben – Pup – Min
Pascal Debruyne, Jeugdcoördinator pascal_debruyne75@hotmail.be 0478/472332
Kari Vandaele karie2@hotmail.com 0498/510857

Trainingen vanaf cadet

Maandag 18u30 tot 20u30 Piste Vanaf Cad.
Dinsdag 18u30 tot 20u00 Piste vanaf Cad.
Woensdag 18u30 tot 20u00 Piste Vanaf Cad.
Donderdag 18u30 tot 20u00 Piste Vanaf Cad.
Vrijdag 18u30 tot 20u00 Piste Vanaf Cad.
Zaterdag 10u00 tot 12u00 Piste Vanaf Cad.
Bjorn Messiaen bjornmessiaen@hotmail.com 0485/744539
Johan Derycke johan.derycke5@telenet.be 0475/368592

Start-to-Run

Maandag 19u.00 Stedelijk Sportcentrum
Donderdag 19u.00 Stedelijk Sportcentrum
Vanderstraeten Sherley mike.defour@skynet.be
Muylle Marleen marleen.muylle@hotmail.com
Patrick Deceuninck patrickdeceuninck@skynet.be