Start-to-Run

iedereenatleet  

Je wil wat aan je conditie doen, je trekt de loopschoenen aan

en je vertrekt vol goede moed voor een halfuurtje joggen…

Na honderd meter sta je al te puffen en te hijgen langs de kant: je raakt geen meter meer vooruit. Voor velen is dit een bekend tafereel.

Om deze mensen een helpende hand te reiken werd het Start-to-Runproject opgestart. De bedoeling van het ‘project’ is om iedereen in staat te stellen om na 10 weken 5 km aan één stuk te lopen. Hiervoor stelt onze club bekwame jogbegeleiders ter beschikking.
In alle FLAC-kernen zijn er tevens joggroepen ontstaan uit deze Start-2-Runners. De één om gezond en gezellig bezig te blijven, de ander met een bepaald doel in het vooruitzicht (bijv. 10km, een halve of zelfs hele marathon lopen)

De antwoorden op mogelijke vragen omtrent joggen en start-to-run vind je hier.
Er wordt in elke kern regelmatig een nieuwe starterssessie gepland!

Ieper

Uren:

Dinsdag 19u00 Piste Jeugdstadion
Donderdag 19u00 Pïste Jeugdstadion

Begeleiders:

Filiep Vandekerckhove filiep.vandekerkhove@skynet.be
Parmentier Armand parmentierarmand@skynet.be
Peene Christine christine_peene@hotmail.com
Lefieuw Sylvie
(verantwoordelijke organisatie)

Meer informatie over de Ieperse afdeling kan je hier vinden.

Izegem

Uren:

Donderdag 19u.00 Stedelijk Sportcentrum
Zaterdag 08u.15 Stedelijk Sportcentrum

Begeleiders:

Vanderstraeten Sherley mike.defour@skynet.be
Muylle Marleen marleen.muylle@hotmail.com
Patrick Deceuninck patrickdeceuninck@skynet.be

Meer informatie over de Izegemse afdeling kan je hier vinden.

Oostkamp

Uren:

Maandag (Maa-Apr en Sep-Okt) 18u.30 Sportcentrum De Valkaart
Woensdag (Maa-Apr en Sep-Okt) 18u.30 Sportcentrum De Valkaart

Meer informatie over de Oostkampse afdeling kan je hier vinden.

Poperinge

Uren:

Maandag 19u.00 (Reeks 1) Piste Don Bosco
Vrijdag 20u.00 (Reeks 2) Piste Don Bosco

Begeleiders:

Marc Spenninck marc.spenninck@pandora.be

Meer informatie over de Poperingse afdeling kan je hier vinden.

Roeselare

Uren:

Maandag 19u.30 Stedelijk Sportstadion

Begeleiders:

Dekiere Filip filip.dekiere@telenet.be
Oplinus Kristien kristien_o@yahoo.com
Sagaert Guidy guidy.sagaert@telenet.be

Meer informatie over de Roeselaarse afdeling kan je hier vinden.

Wervik

Uren:

1x per jaar in het voorjaar op dinsdag en donderdagavond 19u.00 Piste
Info “Activiteiten” en op www.athleoo.be

Begeleiders:

Hollebeke Patrick hollebekepatrick@skynet.be
Huyghebaert Dieter dieter.huyghebaert@telenet.be

Meer informatie over de Wervikse afdeling (Athleoo) kan je hier vinden.

iedereenatleet